Videóüzennetel fordult a hívekhez a Pécsi Egyházmegye főpásztora, Felföldi László
2022. december 25. vasárnap 11:07

A Megváltó születésének ünnepe alkalmából Felföldi László, a Pécsi Egyházmegye püspöke videóüzenetben fordult a hívekhez. A főpásztor Istentől áldott karácsonyt kívánt.
A főpásztor a videóban elmondta, rendkívül fontos, hogy szépen éljük meg, örömmel, jósággal, lelkesedéssel a karácsonyt. A püspök azt kívánja ebben a különlegesen nehéz időszakban, hogy ne engedjük el az ünnepnek a mélyét.
Lehet, hogy sok minden hiányzik ehhez, lehet hogy egyedül vagyunk, lehet, hogy nem kaptuk meg azt a lehetőséget, amire vágytunk, azt a szépséget, azt az anyagi lehetőséget, de kell, hogy kiemeljen bennünket, (...) hogy megértsük, hogy az igazi ajándék mi vagyunk ebben a világban.
Forrás: Pécsi Egyházmegye
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

