Vége a pótlóbuszozásnak, újra a teljes vonalon járnak a vonatok Pécs és Budapest között
2023. május 27. szombat 09:25

Mint arról több alkalommal beszámoltunk, a Budapest-Pécs fővonalon május 25-ig a Dombóvár elágazás és Szentlőrinc állomás között végzett pályakarbantartási munkák miatt a vonatok módosított menetrend szerint közlekedtek.
Május 26-án (pénteken) helyreállt a megszokott közlekedési rend, az utasok búcsút inthettek a gumikerekű járműveknek, többek közt a kiváló hangulatot biztosító partybusznak is.
Péntektől ismét vonatok közlekednek Komló és Dombóvár között is, továbbá visszaállt a korábbi menetrend a Nagykanizsa-Pécs, valamint a villányi és a mohácsi vonalon is.
Reméljük, hogy a pályakarbantartási munkálatoknak köszönhetően pontosabban közlekednek majd a szerelvények Pécs és Budapest között.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

