Újmohácson is feltartóztattak migránsokat csütörtökön
2022. december 23. péntek 09:27

A szolgálatot teljesítő rendőrök csütörtökön összesen 167 határsértőt tartóztattak fel és 154 főt megakadályoztak a hazánk területére történő illegális belépésben.
Bács-Kiskun megyében a rendőrök 4 esetben összesen 11 határsértőt tartóztattak fel Balotaszállás, Kecskemét, Tompa és Újmohács közigazgatási területén.
Csongrád-Csanád megyében a járőrök 8 esetben összesen 155 határsértőt tartóztattak fel Ásotthalom és Röszke közigazgatási területén.
Győr-Moson-Sopron megyében a járőrök 1 esetben összesen 1 határsértőt tartóztattak fel Sopron közigazgatási területén.
A feltartóztatott illegális migránsok ellenőrzésük során albán, indiai, marokkói, pakisztáni és szír állampolgárnak vallották magukat, azonban sem személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét hitelt érdemlően nem tudták igazolni.
A rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően visszakísérték őket az ideiglenes biztonsági határzárhoz.
Képünk illusztráció.
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Újabb elfogások: futószalagon...
- A Dunába és Külső-Bédába is...
- Októberben csökkent a hideg...
- A mohácsi gimi csapata nyert az...
- Késsel támadó dohánybolti rablót...
- Egyre hidegebbre fordul, ködös napunk...
- Enyhített a bíróság a zalai ál-Jézus...
- Pécsett is épülnek új lakások...
- Szikével támadt egy férfi egy másikra...
- Szerdától 2, 3 millió ember számára...

