Újmohácson és Sárháton is fogtak el migránsokat szerdán
2022. november 03. csütörtök 07:52

A szolgálatot teljesítő rendőrök szerdán összesen 436 határsértőt tartóztattak fel és 552 főt megakadályoztak a hazánk területére történő illegális belépésben.
Bács-Kiskun megyében a rendőrök 13 esetben összesen 72 határsértőt tartóztattak fel
Balotaszállás, Bácsalmás, Hercegszántó-Hóduna, Hóduna, Kecskemét, Kiskunfélegyháza, Kiskunmajsa, Kelebia, Petőfiszállás, Újmohács, Sárhát és Zsana közigazgatási területén.
Csongrád-Csanád megyében a járőrök 14 esetben összesen 316 határsértőt tartóztattak fel Ásotthalom, Röszke, Szeged és Szatymaz közigazgatási területén.
Budapesten 10, Baranya megyében 4, Győr-Moson-Sopron megyében 14, Pest megyében 13 és Tolna megyében 7 határsértőt tartóztattak fel.
A feltartóztatott illegális migránsok ellenőrzésük során afgán, algériai, líbiai, marokkói, pakisztáni, szír, török és tunéziai állampolgárnak vallották magukat, azonban sem személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét hitelt érdemlően nem tudták igazolni.
A rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően visszakísérték őket az ideiglenes biztonsági határzárhoz.
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Anyakönyvi hírek: ők születtek és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

