Újabb három balesetet okoztak a megyében ittas sofőrök
2022. október 28. péntek 12:06

Baranya megye közútjain az elmúlt héten összesen 44 baleset történt, amelyből 13 személyi sérüléssel járt, 31 pedig anyagi káros volt.
A balesetek során kilencen könnyebben, négyen súlyosan megsérültek.
Az elmúlt héten a sérüléses balesetek főbb okai a gyorshajtás, a figyelmetlenség, a követési távolság be nem tartása, valamint az elsőbbségadás elmulasztása voltak.
A sérüléssel járó balesetek közül az ittasság gyanúja három esetben is felmerült a gépjárművezetőkkel szemben.
Az idei évben már 30 olyan balesetben sérültek meg, amelyekben az okozó részéről közreható tényező volt az alkoholfogyasztás.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Anyakönyvi hírek: ők születtek és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

