Tizenheten sérültek meg egy hét alatt Baranya útjain
2023. augusztus 09. szerda 11:38

Baranya vármegye közútjain a múlt héten összesen 44 baleset történt, amelyek közül 31 anyagi kárral végződött, 13 balesetben pedig személyi sérülés is történt. A balesetek során 15-en könnyebben, míg ketten súlyosan sérültek.
Az elmúlt héten a sérüléses balesetek legfőbb oka a sebességtúllépés és az elsőbbségadás elmulasztása volt, de történt baleset szabálytalan kanyarodás, követési távolság be nem tartása és figyelmetlenség miatt is.
A balesetek okozója nyolc esetben személygépkocsi vezetője, négy esetben kerékpáros, egy esetben segédmotoros kerékpáros volt. Ittasság gyanúja a sérüléses balesetek során két alkalommal merült fel, az idei évben már 20 balesetet okoztak ittas állapotban.
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...

