Tévét, játékkonzolt is magával vitt egy baranyai betörő
2022. november 08. kedd 12:51

A rendőrök lopás miatt indítottak eljárást egy 55 éves aranyosgadányi férfi ellen.
A pécsi nyomozók vasárnap gyanúsítottként hallgattak ki egy 55 éves aranyosgadányi férfit.
A rendőrök azzal gyanúsítják, hogy előző nap délután egy aranyosgadányi ház ajtaját befeszítette, majd az ingatlanból egy televíziót, egy játékkonzolt, egy routert, valamint kábeleket lopott el.
A bűncselekménnyel közel 400 ezer forint kárt okozott a sértettnek.
A rendőrök beazonosították a feltételezett elkövetőt, majd másnap elfogták, és előállították a rendőrkapitányságra.
A lakásán a nyomozók megtalálták, majd lefoglalták az eltulajdonított tárgyakat, amelyeket visszaadtak a tulajdonosnak.
A férfi a kihallgatásán beismerte tettét, ellene lopás bűntett elkövetése miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Anyakönyvi hírek: ők születtek és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

