Testvérpár rabolt ki egy férfit közös kocsmázgatás után
2023. március 29. szerda 16:22

Egy szigetvári kocsmában lesték ki áldozatukat, együtt italoztak, majd kirabolták a férfit.
Egy vendéglátóhelyen italozott két férfi egy harmadikkal kedden kora délután, majd a testvérpár kifigyelte, hogy a férfinál mennyi pénz van.
A kocsmából kilépve egy darabig elkísérték a sértettet, majd egy parkolóhoz érve elkezdték verni, amikor pedig a földre esett, a nadrágzsebéből elvették a pénztárcáját, amelyben 30 ezer forint volt.
A rendőrök rövid időn belül elfogták a rablópárost, majd előállították őket a Szigetvári Rendőrkapitányságra, és kihallgatták őket gyanúsítottként, amely során beismerő vallomást tettek.
Őrizetbe vették őket, és kezdeményezték a letartóztatásukat.
A 16 éves fiú és 19 éves bátyja ellen rablás miatt nyomoz a Szigetvári Rendőrkapitányság.
Forrás: BVRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

