Távirányítókat is lopott egy besurranó tolvaj
2023. április 17. hétfő 10:55

A rendőrök őrizetbe vették azt a 48 éves férfit, aki egy nagykozári házból lopott.
A pécsi nyomozók 2023. április 16-án gyanúsítottként hallgattak ki egy 48 éves nagykozári férfit.
A gyanú szerint a férfi aznap délelőtt Nagykozárban, a Kossuth utcában bement egy házba, majd a konyhából eltulajdonított egy pénztárcát a benne lévő iratokkal együtt, valamint kettő tévé távirányítót is magával vitt.
A rendőrök a tárcát és az egyik távirányítót a helyszíntől nem messze az árokparton megtalálták, a feltételezett elkövetőt pedig pár órán belül beazonosították, majd előállították a rendőrkapitányságra.
A férfi ellen - őrizetbe vétele mellett - lopás vétsége miatt indult büntetőeljárás a Pécsi Rendőrkapitányságon.
Forrás: BVRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

