Talált bankkártyával vásárolgatott egy társaság
2022. december 20. kedd 18:15

A rendőrök egy férfit és két nőt hallgattak ki gyanúsítottként.
Egy férfi tett bejelentést a rendőrségre arról, hogy december 15-én elhagyta a bankkártyáját, amivel azóta valaki többször is fizetett.
A rendőrök a nyomozás során megállapították, hogy a kártyával összesen több mint 40 ezer forintot költöttek el Versenden, Szajkon és Bólyban.
A nyomozók beazonosították azt a férfit és a két nőt, akik a bűncselekmény elkövetésével gyanúsíthatók, majd elfogták és előállították őket a rendőrkapitányságra, ahol kihallgatták őket gyanúsítottként.
Ellenük csalás bűntettének elkövetése miatt nyomoz a Mohácsi Rendőrkapitányság.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

