Szüreti- és borfesztiválra várják szombaton délután a mohácsiakat a Szőlőhegyen
2015. szeptember 26. szombat 07:26
Tizenhetedik alkalommal rendezi meg az önkormányzat a Mohácsi Szüreti és Borfesztivált. Az esemény szombaton délután fél háromkor kezdődik a szőlőhegyi rendezvénytéren.
A hagyományos Mohácsi Szüreti- és Borfesztivál középpontjában természetesen a bor áll, azonban a rendezvényen minden korosztály számára kínálnak látnivalókat is. Reméljük, az időjárás kegyes lesz, s nem rondít bele az eső a hangulatba.
A Bükös-szurdoknál található rendezvénytéren délután fél háromkor kezdődnek a programok, a Mohácsi Nemzetiségi Néptáncegyüttes műsorával. Utánuk a Mohácsi Tamburaiskola bemutatója következik, háromtól pedig a Zumba Kids Mohács fellépése.
A Mohácsi Sokacok Olvasókörének Gyermek Tánccsoportja is a színpadra lép, majd Menyhárt Éva nótaénekes szórakoztatja a publikumot.
A Mohácsi Színjátszókör tagjai A nagy merénylet című darabot négy órakor vezetik elő, amit tae-boe bemutató követ.
Szekó József, Mohács polgármestere fél hat előtt mond köszöntőt, utána a Sokadija, majd Peti Kovács István zenekara muzsikál.
A Zora Néptáncegyüttes fél héttől szerepel, este nyolctól pedig utcabál zárja a rendezvényt.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kigyulladt Újmohácson a rendelőnek is...
- Egyetlen baranyai városra...
- Lángoló autót oltottak a tűzoltók...
- Súlyosan megsebesítette anyját és...
- A volt kenyérgyár bontásával kezdődik...
- A kilencvenedik tanítási év zárult le...
- Orrtörő versendi kemény legényeket...
- Nagyon befűtenek: 34 fok is lehet...
- Ezúttal Mohácson próbálják átverni az...
- Elkezdődött az egyhetes rendőrségi...