Szakemberképzést indít a PTE Közgazdaságtudományi Kara
2014. február 03. hétfő 10:52
Az egyetem olyan szakembereket igyekszik képezni, akik hazánk javát szolgálhatják a területi/térségi felzárkóztatás terén.
Az egyetem közleménye szerint közismert, hogy - sajnos - ma Magyarország négy régiója közül a dél-dunántúli is az Európai Unió húsz legelmaradottabb térsége közé tartozik. A Pécsi Tudományegyetem oktatási kínálata olyan szakemberek képzésére irányul, akik mind a területi gazdálkodási és fejlesztési, mind a regionális döntéshozatali folyamatokban tevőleges szerepet tudnak betölteni.
Olyan értelmiségiek képzése a cél, akik széles látókörrel rendelkezve átlátják a helyi gazdasági potenciál fejlesztésének tendenciáit, a pályázati rendszert, a környezeti változások lényegét, s akik alkotó módon járulnak hozzá régiónk fejlődéséhez. A képzés alulról nyitott, bármilyen diplomával lehet rá jelentkezni.
Felvilágosítás, információ: www.ktk.pte.hu
Kérdéseikkel Erdős Katalin operatív szakvezetőhöz fordulhatnak e-mailben:
[email protected] - telefon: (72) 501-599/23134
PTE
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szombattól ismét szabad a tánc:...
- A brutális hőség miatt piros...
- Nem működik a jegyvásárlás a MÁV...
- Új bemutatókkal is készül a pécsi...
- Elmarad a vasárnapra hirdetett túra a...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Robogóval esett el egy férfi...
- Mohácson hadat üzennek a...
- Több mint egy éve fogott össze Mohács...
- Aki úszni tanította Mohácsot: Éva...