Pécsi parkban molesztált kisfiúkat egy elmeroggyant, hat évig homokozhat a sitten
2018. szeptember 18. kedd 14:50

Pécsi Járásbíróság kedden kihirdetett ítéletével V. I. vádlottat három rendbeli szexuális erőszak bűntette - melyből két rendbeli folytatólagosan elkövetett, egy rendbeli kísérlet-; szexuális visszaélés bűntette; gyermekpornográfia bűntette és szeméremsértés vétsége miatt 6 év fegyházbüntetésre ítélte, 6 évre eltiltotta a közügyek gyakorlásától és 4 évre kitiltotta egy pécsi parkból.
A vádlott legkorábban a kiszabott szabadságvesztés kétharmad részének letöltését követő naptól bocsátható feltételes szabadságra.
A bűnjelként bevételezett asztali számítógép lefoglalását a bíróság megszüntette és a merevlemezen található jogsértő tartalom törlését követően a vádlottnak kiadni rendelte, valamint kötelezte a vádlottat a csaknem ötszázezer forint bűnügyi költség megfizetésére.
A vádlott pécsi férfi 2014 tavaszától rendszeresen megjelent egy pécsi parkban azért, hogy vele azonos nemű, gyermekkorú személyekkel megismerkedjen, őket különböző programokra invitálja azért, hogy a későbbiekben előttük szeméremsértő magatartást tanúsíthasson, vagy őket arra bírja rá. Ennek során a parkban játszó fiú gyerekeket gyakran fagylaltra, édességre, üdítőre meghívta azért, hogy velük beszélgetéseket kezdeményezzen. A beszélgetések során a gyermekeknek gyakran szexuális tartalmú témákat vetett fel.
A vádlott 2014 márciusa és szeptembere közötti időszakban több kiskorú sértettet is személygépkocsijával a szőlőjébe vitt, ott a gyerekeket - saját nemi vágyának felkeltése érdekében - többek között az ölébe ültette, ruhán keresztül simogatta, szájukat megpuszilta, nemi szervüket megfogta és felszólította őket, hogy ők is fogják meg az övét.
2016. március 8-án, a vádlott lakóhelyén tartott házkutatás során lefoglalták a számítógépét, melyen 118.762 darab, a nemiséget súlyosan szeméremsértő nyíltsággal ábrázoló pornográf felvételt találtak, amelyek részben a vádlottal azonos nemű, részben más nemű tizennyolcadik életévét be nem töltött, a nyomozás során ismeretlenül maradt személyről készült.
Az ítélet nem jogerős, mert az ügyész a fellebbezés bejelentésére három nap határidőt tartott fenn, a vádlott és védője fellebbeztek.
Képünk illusztráció.
Forrás: Pécsi Törvényszék - Fotó: Pixabay
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Újabb baranyai drogdílert kaptak el a...
- Idén is a baranyai tűzoltó,...
- Igen hűvös éj után napsütéses napunk...
- Fotelból szállt fel a füst a Füst ucában
- Vizesárokba zuhant egy személyautó...
- Élőláncot alkotva keresnek egy...
- Égő épületből hoztak ki egy embert a...
- Sikerrel járt a keresés, épségben...
- Drogot találtak a rendőrök egy...
- Miután a párját lecsukták, a most...