Pécsett még mindig magas a szennyvízben a koronavírus koncentrációja
2023. október 25. szerda 11:07

Országos átlagban stagnál, de egyes városokban, például Pécsett továbbra is magas a szennyvízben a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja - közölte a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ a honlapján szerdán.
Azt írták: a koronavírus örökítőanyagának szennyvízben mért országos átlagértéke - emelkedett koncentráció mellett - továbbra is stagnál.
Hozzátették: a helyszínek döntő többségét stagnáló tendencia jellemzi, emelkedés Tatabányán, míg csökkenés Debrecenben volt tapasztalható a 42. héten.
Közölték azt is, hogy a koronavírus örökítőanyagának koncentrációja Nyíregyházán és Pécsett a "magas", a többi mintavételi helyen pedig az "emelkedett" tartományba esik.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Már lehet jelentkezni a nyári...

