Ők nyerték a Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa megyei döntőjét
2023. április 09. vasárnap 14:01

Pécsett mérték össze tudásukat a Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa Baranya vármegyei döntőjének résztvevői.
A Baranya Vármegyei Balesetmegelőzési Bizottság 2023. április 4-én rendezte meg Pécsett, a Testvérvárosok Terei Általános Iskolában a Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa megyei döntőjét.
A versenyen három kategóriában indulhattak a középiskolás tanulók. A verseny célja a KRESZ-t már jól ismerő középiskolás diákok részére egy magasabb szintű megmérettetés lehetőségének megteremtése, balesetmentes közlekedésük elősegítése, és olyan ismeretanyag átadása, amely hasznukra lehet a helyes közlekedési magatartás kialakításában.
A tanulók a vármegyei döntőn közlekedési tesztlapot töltöttek ki, majd a gyakorlatban is összemérték tudásukat a kerékpáros, segédmotoros-kerékpáros ügyességi pályákon.
A megmérettetést követően az alábbi eredmények születtek:
Kerékpáros kategóriában:
helyezett Somogyi Péter Pécsről
helyezett Benedek Máté Siklósról
helyezett Nyilas Marcell Mohácsról
Segédmotoros-kerékpár kategóriában:
helyezett Gadár Dániel Pécsről
helyezett Csertán Tivadar Tas Pécsről
helyezett Varga Zsombor Siklósról
Autós kategóriában:
helyezett Ficsor Tomaj Mohácsról
helyezett Simon Bence Mohácsról
helyezett Husi Kristóf Pécsről
Forrás: BVRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

