Nyoma veszett Pécsről egy 17 éves leánynak
2023. április 12. szerda 16:11

A rendőrök a lakosság segítségét kérik.
A Tamási Rendőrkapitányság körözési eljárást folytat Kovács Fruzsina Amanda eltűnése kapcsán.
A 17 éves lány 2023. március 14-én a pécsi Szikla Befogadó Gyermekotthonból engedély nélkül távozott, azóta tartózkodási helye ismeretlen.
Kovács Fruzsina Amanda körülbelül 163 centiméter magas, normál testalkatú, barna szemű, hosszú, festett vörös hajú.
Távozásakor viselt ruházata nem ismert.
A Tamási Rendőrkapitányság munkatársai kérik, hogy aki a képen látható lány jelenlegi tartózkodási helyéről információval rendelkezik, jelentkezzen személyesen a bármelyik rendőri szervnél, hívja a 0674/573-910-es számot, vagy tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 „Telefontanú" zöldszámán, illetve a 112-es központi segélyhívó telefonszámon.
Forrás: TVRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

