Mohácsra vezetett az új pécsi megyéspüspök, Felföldi László egyik első hivatalos útja
2021. január 13. szerda 08:17

A város vezetőivel találkozott kedden a polgármesteri hivatalban a Pécsi Egyházmegye frissen beiktatott püspöke, Felföldi László.
Pávkovics Gábor, Mohács polgármestere elmondta, megtiszteltetés volt számára, hogy meghívott vendégként részt vehetett Felföldi László beiktatásán a pécsi Székesegyházban.
Ugyancsak különös megtiszteltetésként élte meg azt is, hogy az új főpásztor egyik első hivatalos útja éppen Mohácsra vezetett.
A városházán tartott találkozóról szólva kifejtette, beszámoltak egymásnak a jövőt illető terveikről, elképzeléseikről, így többek között a Mohács500 program is szóba került.
Pávkovics Gábor hozzátette, ez utóbbiról hamarosan részletesen is egyeztetnek az egyházmegye új vezetőjével.
M. B.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Horvátország enyhíthet néhány...
- Újra Dárdai Pál a Hertha vezetőedzője
- Dárdait még ma bemutathatják a Hertha...
- Ukrán embercsempész ellen nyomoztak a...
- Februártól bruttó 167 400 forintra...
- Elrajtolt az idei első, pécsi...
- Mutatjuk, merre járnak a NAV baranyai...
- Pécsen és Kölkeden is migránsokat...
- Baranyában is tovább emelkedett a...
- Tizenkét éve ment el a mókamester, a...