Mikrohitelhez juthatnak a vállalkozások a Vállalkozói Központ segítségével
2019. március 07. csütörtök 14:36

Baranya Megyei Vállalkozói Központnál továbbra is elérhető - a banki feltételeknél jóval könnyebben igényelhető mikrohitel.
A mikrohitel azok a vállalkozások számára is elérhetők, amelyek nem rendelkeznek lezárt üzleti évvel, és azok számára is, akiknek kis összegre van szükségük. Ha például ha csak 500 ezer Ft kölcsönre van szüksége a vállalkozásnak, akár ekkora összegű hitelt is igényelhet (a maximum 10 millió Ft). Emellett nagy előnye, hogy céges ingatlan vásárlására is felhasználható, és a saját erő megléte sem kötelező.
A támogatás futamideje legkevesebb tizenkettő, legfeljebb 120 hó, a kamat pedig a piaci viszonyok között is kedvező, 3,9%, és nem változik a futamidő alatt.
A mikrohitelt közvetítők, így a Baranya Megyei Vállalkozói Központ sem számolnak fel külön díjat a hitelképesség-vizsgálatért, a szerződéskötésért, szerződésmódosításért, nincs folyósítási jutalék, kezelési költség, előtörlesztési és végtörlesztési díj sem.
(X)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Lezárják a Busó-körforgalmat, a...
- Gomolyfelhőkből érkezhetnek záporok,...
- Thaiföldön veszítette életét egy...
- Ősztől ismét a sakkolimpiai...
- Jelentősen szigorodtak az alkalmi...
- Húsz országból érkeznek a résztvevők...
- Durván emelkedett a hőhullámos napok...
- Újabb visszaéléssel vádoltak meg egy...
- Mire elindult, máris járt a...
- Két baranyai tóba is pontyokból...