Meglepték a gyermekotthon lakóit - A navosok és a rendőrök is csatlakoztak
2018. december 09. vasárnap 17:37

Miklós napján délután a Baranya Motorkerékpáros Polgárőr Egyesület szervezésében került sor Pécsi gyermekotthon gyermekeinek megajándékozására. A Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság is csatlakozott a kezdeményezéshez.
A Pláza parkolójából indult el az a konvoj amelyben a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság, a Baranyai Motorkerékpáros Polgárőr Egyesület, a Baranya Megyei Polgárőr Egyesületek Szövetsége, a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, a Nemzeti Adó és Vámhivatal, a Magyar Honvédség, az Országos Mentőszolgálat, a Büntetés-végrehajtási intézet, a Közterület Felügyelet, a Pécsi Kutató-Mentő és Tűzoltó Egyesület kíséretében vitték el a Pécsi gyerekotthon lakóinak azokat az ajándékokat, amit már több ajándékgyűjtő-pontokon összegyűjtöttek.
Az utat a motoros polgárőrök biztosították a konvoj számára a gyermekotthonig.
A gyermekek műsorral, és az általuk készített ajándékkal kedveskedtek az ajándékozóknak.
Az otthon lakói pedig kipróbálhatták a szolgálati motorok és autók eszközeit és tartozékait, ami minden évben nagy siker a gyermekek részéről.
A program végén a gyermekotthon finom szendviccsel, süteménnyel és meleg teával kedveskedett a vendégeknek.
Forrás: Katasztrófavédelem
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Sikerrel járt a keresés, épségben...
- Élőláncot alkotva keresnek egy...
- Vadászgépek hasítanak Baranya egén a...
- Huszonöt határsértőt tartóztattak fel...
- Miután a párját lecsukták, a most...
- Megvan a nyertes, készülhetnek a...
- Elkészült, s már birtokba is vették a...
- Nagyot fog csalódni, aki napsugaras,...
- Baranyában is programokkal várják a...
- Vádat emeltek egy baranyai drogbanda...