Megint elcsíptek egy drogdílert a baranyai zsaruk
2023. január 30. hétfő 18:15

A siklósi rendőrök kábítószer-kereskedelemmel gyanúsítanak egy kistapolcai férfit.
A rendőrök január 26-án este Túronyban ellenőriztek egy autót és annak két utasát.
A jármű átvizsgálása során öt kristályos, kábítószer látszatát keltő anyagot tartalmazó csomag került elő.
A sofőr elmondta, hogy rendszeresen fogyaszt kábítószert.
A lakásán megtartott kutatás során további 13 darab ismeretlen eredetű tablettát találtak a rendőrök.
A kristályos anyag az előzetes igazságügyi vegyészszakértői vélemény szerint kábítószernek minősül.
A rendőrök a nyomozati munka során azt is megállapították, hogy a 27 éves kistapolcai férfi nem csak saját fogyasztásra vett kábítószert, hanem kereskedett is azzal.
Forrás: BVRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kisteherautóval ütközött egy...

