Megható levelet írt egy hősies újraélesztés szemtanúja a mohácsi mentősöknek
2022. november 18. péntek 15:41

Egy Mohácson lezajlott újraélesztés szemtanúja írt levelet a mentősöknek, amit az Országos Mentőszolgálat tett közzé:
"Mohácson újraélesztés zajlott.
Láttam, ahogy a család küzd a férfi életéért és hallottam a mentésirányító hölgy határozott, megnyugtató szavait, ahogy irányította őket.
Megérkezett a mentő és az a három férfi egységként működve hozták vissza az életbe az urat, miközben a hozzátartozókkal is kedvesen, törődően viselkedtek.
Igazi hozzáértésről és profizmusról tettek tanúbizonyságot a kollégáik.
Én szociális gondozó vagyok, de megkönnyeztem a heroikus küzdelmet és a sikerességet.
Úgy gondolom, hogy a mentésirányító hölgy és a három angyal a helyszínen csodát tettek és hálás vagyok, hogy szemtanúja lehettem egy ilyen pozitív kimenetelű életmentésnek."
Képünk illusztráció.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Anyakönyvi hírek: ők születtek és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

