Még szólhatunk, hol fotózgassanak a zsaruk Baranyában
2025. március 26. szerda 07:42

A rendőrség az idén is 24 órás sebességellenőrzést tart a lakosság által javasolt helyszíneken.
Az egész Európát érintő sebességellenőrzési kampányhoz kapcsolódva a magyar rendőrség is Speedmarathont tart 2025. április 9-én 6 óra és április 10-én 6 óra között, amelynek során valamennyi sebességmérő eszközt bevetve próbáljuk visszaszorítani a gyorshajtást.
A korábbi évek tapasztalatai azt mutatják, hogy az akció napján az ellenőrzött járművezetők 95%-a az előírásoknak megfelelően választotta meg a sebességét.
Ahogyan az elmúlt években, az idén is az ellenőrzési helyek kijelölése során a lakosság véleményét is szeretnénk figyelembe venni, ezért várják a javaslatokat arra vonatkozóan, hogy hol legyenek sebességellenőrzési pontok.
A javaslatokat 2025. március 27-én 12 óráig várják az erre a célra létrehozott e-mail címen: [email protected]
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Így ünnepelték Mohácson az elmúlt...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Nyári meleggel rúgja ránk az ajtót a...
- Autós retró majálisra várják a...
- Kandallóba, ágyneműtartóba és...
- Bátor eladókon akadt fent egy rabló...
- Hárman sérültek meg a frontális...
- Fegyverrel tartott túszul egy nőt egy...
- Százmilliós drogfogásuk volt a pécsi...
- Hat fokkal volt melegebb a...