Magyarra cserélte a német rendszámot egy baranyai férfi
2022. október 31. hétfő 10:31

Befejezte a Siklósi Rendőrkapitányság a vizsgálatot annak a férfinak az ügyében, aki magyar rendszámot szerelt fel a német hatósági jelzéssel ellátott autójára mielőtt tankolni ment.
Egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett elkövetése miatt nyomoztak a rendőrök egy 31 éves nagyharsányi férfi ellen.
A megalapozott gyanú szerint a férfi szeptember 29-én kora délelőtt az egyik villányi benzinkútra ment tankolni, azonban előtte leszerelte az autójáról a német forgalmi rendszámot, és helyette egy másik gépkocsihoz tartozó magyar hatósági jelzést helyezett fel, majd magához vette az ahhoz tartozó forgalmi engedélyt is.
A rendőrök a gépjárművezetőt kihallgatták gyanúsítottként, amelynek során a férfi elismerte a bűncselekmény elkövetését, és elmondta azt is, hogy azért cserélte át a rendszámot, hogy a benzinkúton hatósági áron tudjon tankolni.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Nyoma veszett egy mohácsi nőnek,...
- Oszlopnak rongyolt egy autós...
- Fontos határidő közeleg, autósok...
- Szijjártó Péter: 2026-ban sem fogunk...
- Pécsre, Mohácsra, Villányba is...
- Pécsi nyomozók részvételével csaptak...
- Szilveszter előtt is akcióznak a NAV...
- Szabad a vásár: Baranyában is mindent...
- Duplájára emelkedik jövőre a családi...
- Január 4-ig ingyen parkolhatunk Pécsett

