Madárnak nézte a tulajt, a háza elől lopott tűzifát
2014. szeptember 12. péntek 12:07
Vádemelési javaslattal zárta le a nyomozást a mohácsi rendőrség K. Károly ügyében, akit lopás miatt állíthatnak bíróság elé.
A rendőrség közlése szerint egy mohácsi lakos értesítette a rendőrséget, hogy 2013. szeptember 9-én 9 óra és 14 óra közötti időben ismeretlen elkövető a családi háza elől eltulajdonított 10 köbméter méterre vágott akác tűzifát.
A bejelentést követően elvégzett nyomozási cselekmények eredményeképpen előállították, majd gyanúsítottként kihallgatták a bűncselekménnyel összefüggésbe hozható K. Károly helybeli lakost. A férfi a terhére rótt bűncselekmény elkövetését elismerte. Az eltulajdonított fát a rendőrök lefoglalták, majd mennyiségének pontos meghatározását követően a tulajdonosnak visszaadták.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tragédia történt Baranyában: autóval...
- Hatalmas, letört faágat távolítottak...
- Kitart a kánikula, majd' negyven fok...
- Kiválasztották a kivitelezőt,...
- Szombattól ismét szabad a tánc:...
- Kommandósok csaptak le az illegális...
- Nyolc főből álló, baranyai, droggal...
- Árokba hajtott, s rommá tört egy autó...
- Ez az oka, miért látunk kevesebb...
- Aknába zuhant férfi életét mentették...