Köszönet mindenért: pezsgővel és finomságokkal lepték meg a baranyai mentőket
2022. december 31. szombat 17:21

A sokéves hagyományt megőrizve alkoholmentes pezsgőt és finomságokat vitt Őri László, a Baranya Megyei Önkormányzat elnöke szombat délelőtt a pécsi mentőállomásra. A megyei elnök nem csak az ünnepi szolgálatért, az egész éves munkáért is köszönetet mondott.
A Baranya Segít Program keretében már hagyománnyá vált, hogy Őri László karácsonykor és szilveszter napján is köszönti a megyében szolgálatot teljesítő mentősöket, egyben pedig megköszöni az egész éves szolgálatot, amit a baranyai emberekért tesznek.
Az idei évben több, mint 40 ezer bajbajutotton segítettek a mentősök Baranyában, mondta a megyei elnök. Őri László köszönetet mondott azért, hogy ha baj van, akkor időben érkezik a segítség.
Az év utolsó éjszakáján megerősített szolgálatban 24 mentőautó áll készenlétben Baranya megyében.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

