Konyhaszekrényből lopott pénzt egy besurranó
2023. április 03. hétfő 15:01

A siklósi nyomozók lopás miatt indítottak eljárást az ellen a férfi ellen, aki pénzt lopott egy vajszlói házból.
Egy nő tett bejelentést a rendőrségre vasárnap délután arról, hogy édesanyja vajszlói házából pénzt loptak.
A rendőrök pár órán belül beazonosították a feltételezett elkövetőt, majd elfogták, és előállították a rendőrkapitányságra.
A 37 éves helyi férfit azzal gyanúsítják a nyomozók, hogy a csukott, de nem zárt ajtón bement az ingatlanba, ahol a konyhaszekrényben lévő pénztárcákból eltulajdonított 60 ezer forintot, majd távozott.
A férfi a kihallgatásán beismerte a lopást, és a nyomozóknak azt is elmondta, hogy az eltulajdonított pénz egy részét már elköltötte.
Ellene lopás vétsége miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság.
Forrás: BVRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

