Kiskorú lányoknak mutogatta a nemi szervét
2020. december 10. csütörtök 10:15

A vádlott és védője által enyhítés végett bejelentett fellebbezése folytán másodfokon eljáró Pécsi Törvényszék a kedden meghozott végzésével a Pécsi Járásbíróság 2020. május 5. napján kelt ítéletét - amellyel a vádlott férfit, mint különös visszaesőt, 2 rendbeli szeméremsértés vétsége miatt halmazati büntetésül 1 év 2 hónap börtönre és 2 év közügyek gyakorlásától eltiltásra ítélte, közel félmillió forint bűnügyi költség megfizetésére kötelezte, és amely ítéletében a feltételes szabadságra bocsátás lehetőségét kizárta - helybenhagyta.
A bíróság által megállapított tényállás lényege szerint a vádlott férfi 2018. év végén otthonában saját számítógépéről több, valótlan Facebook-profilt hozott létre annak érdekében, hogy azokat később szeméremsértéshez használja fel.
A vádlott az általa létrehozott valótlan tartalmú Facebook-profilokkal előbb ismerősöket gyűjtött a világhálón, majd olyan lányok Facebook-profilját kereste fel, akikkel valamilyen közös ismerősön keresztül kapcsolatba tudott lépni.
Miután az általa kiszemelt két kiskorú sértettel a Facebookon megismerkedett, mobiltelefonon videóhívásokat kezdeményezett a sértettek irányába. Az élő videóhívás kiskorú sértettek általi fogadásakor a vádlott a telefon kamerája előtt ülve önkielégítést végzett, merev állapotú nemi szervét a kiskorú sértetteknek mutogatta. A vádlott arca a videóhívás során nem látszott.
A vádlott szándéka nemi szervének más előtt történő mutogatásával és a más előtt végzett önkielégítéssel saját nemi vágyának felkeltésére és kielégítésére irányult.
Az ítélet jogerős.
Forrás: Pécsi Törvényszék
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Ismét negyven fokhoz közelít a...
- Pécsett mérték össze tudásukat az...
- Új osztállyal bővült a pécsi...
- Pécsi tudósok szerint igenis mérhető...
- A valaha mért legalacsonyabbhoz...
- Több mint 87 ezer ösztöndíjas helyet...
- Júniusban is olcsóbban tankolhattunk...
- Oszlopot döntött egy autós...
- Világversenyeken is több alkalommal...
- Ipari szinten fogják inaktiválni a...