Két pécsi gyermekorvos is elismerésben részesült
2024. január 11. csütörtök 13:20

Nyolc kiváló fiatal gyermekorvos kapta a K&H gyógyvarázs 20 éves jubileuma alkalmából létrehozott K&H jövő gyógyítói díjat. A K&H eddig közel 900 millió forint értékben támogatta a magyar gyermekegészségügyet innovatív eszközökkel, most pedig azokat a 40 év alatti gyermekorvosokat helyezi reflektorfénybe, akik a szívből jövő gondoskodás mellett a legkorszerűbb technológiákkal gyógyítják kis betegeiket.
A K&H jövő gyógyítói díj nyertesei az innovatív műszerekben és eljárásokban, a telemedicina megfelelő alkalmazásában és a szülők, gyermekek egészségügyi
ismereteinek növelésében látják a hatékony gyógyítás kulcsát.
Intézményben dolgozó szakorvos kategóriában a zsűri díját a Pécsi Tudományegyetem Gyermekgyógyászati Klinikán dolgozó Dr. Kardos Dániel József (címlapképünkön balról a második) gyermeksebész nyerte el.

A Blikk média különdíját Dr. Noé Renáta, a pécsi 19. sz. házi gyermekorvosi körzet házi gyermekorvosa vihette haza.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Vitézy: a mohácsi hidat befejezik, a...
- Az árvíz utáni teendőkről és a...

