Két gyerek rabolt ki egy idős nőt Kertvárosban karácsonykor
2022. december 27. kedd 12:34

A rendőrök elfogták azt a két fiatalkorút, akik elvették egy idős nő táskáját Pécsett.
Kifosztás bűntettének elkövetése miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság egy 15, valamint egy 14 éves fiúval szemben.
A gyanú szerint a két fiatalkorú hétfőn dél körül Pécsett, a Kertvárosban az egyik társasház előtt megállított egy idős nőt azzal az ürüggyel, hogy megkérdezzék tőle a pontos időt. Amikor a sértett a karját felemelte, elvették tőle a táskáját, a benne lévő mobiltelefonnal és készpénzzel, majd elszaladtak a helyszínről.
A rendőrök egy órán belül elfogták a feltételezett elkövetőket, akiket előállítottak a rendőrkapitányságra.
Gyanúsítotti kihallgatásukon mindketten elismerték a bűncselekmény elkövetését, az eltulajdonított értékeket a rendőrök csaknem hiánytalanul megtalálták, és visszaadták a tulajdonosnak.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

