Két balesetet is részeg sofőr okozott Baranyában
2020. július 07. kedd 12:13

Két olyan baleset történt az elmúlt héten Baranyában, amelynél a baleset okozóival szemben a helyszínen alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott.
Baranya megye közútjain a múlt héten 36 közlekedési baleset történt, amelyből 11 személyi sérüléssel járt, és 25 anyagi káros volt. A hat könnyű és öt súlyos sérüléssel járó balesetben összesen 11-en sérültek meg, hat személy könnyebben, míg öt súlyosan.
Ebben az évben már 24 alkalommal okozott sérüléssel járó balesetet olyan járművezető, akinél felmerült az ittasság gyanúja. Ezekből a balesetekből 11 súlyos sérüléssel, 13 pedig könnyű sérüléssel végződött.
Az elmúlt héten történt ilyen típusú baleseteknél a sofőrök mindkét esetben helytelenül választották meg járműjük sebességét.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Újjáéledt a Szabadság-sziget, a...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Pontyokat telepítettek a Duna mohácsi...
- Egyre több az egygyermekes családok...
- Huszonnyolc éve lépett színre...
- Két balesetet is részeg sofőr okozott...
- Majd' félmillióba fáj ez a Baranyában...
- Várhatóan csökken a...
- Zivatarok, jégeső miatt adtak ki...
- Új lendületet vesz a mohácsi kikötő...

