Két autó is lángra kapott egy nap alatt Pécsett
2023. április 19. szerda 15:20

Parkoló autó kapott lángra tegnap reggel Pécsett, a Zsolnay Vilmos utcában. A többi autóval elálltak az égő jármű közeléből, így a lángok nem terjedtek át másra.
A helyszínen lévők porral oltó készülék segítségével megkísérelték eloltani a tüzet, azonban nem jártak sikerrel.
A pécsi hivatásos tűzoltók kiérkezésekor az autó motortere és műszerfala égett. Az egység eloltotta a lángokat, majd hőkamerával átvizsgálta a kocsit.
A tüzet a biztosítéktábla meghibásodása okozhatta.
Menet közben füstölni kezdett egy személyautó Pécsett, az 57-es úton tegnap délután.
A járműben csak a sofőr utazott, aki a füstöt észlelve azonnal félreállt az autójával.
A lángoló motorteret a közterület-felügyelet éppen arra járó járőrei egy porral oltó segítségével eloltották.
A pécsi hivatásos tűzoltók hőkamera segítségével átvizsgálták a gépjárművet, további tűzoltói beavatkozásra azonban nem volt szükség.
Forrás: Katasztrófavédelem
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Kisteherautóval ütközött egy...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

