Késsel a kezében rontott be egy rabló egy pécsi társasházba
2022. október 22. szombat 17:10

Elfogták, majd előállították a rendőrök azt a 37 éves berkesdi férfit, aki megpróbált kirabolni egy másik férfit Pécsett.
A férfi október szombaton 2 óra 15 perc körül az egyik belvárosi társasház bejárati ajtaját berúgta, majd az épületben a sértettet megfenyegette, hogy ha nem ad neki pénzt, megöli.
A sértettől nem kapott pénzt, azonban követni kezdte, az utcán is folyamatosan kiabált utána, mindvégig erőszakosan viselkedett, két hirdetőtáblába, és egy másik lépcsőház bejárati ajtajába is belerúgott.
A nyomozók a férfit kihallgatták gyanúsítottként, majd őrizetbe vették, és kezdeményezték a letartóztatását.
Ellene rablás bűntett kísérletének elkövetése miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Anyakönyvi hírek: ők születtek és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

