Kedden végre kinyit a könyvtár Mohácson - Ingyenes beiratkozással várják az olvasókat
2019. július 08. hétfő 12:52

A felújítás ugyan még teljes egészében nem fejeződött be, de kedden reggel ismét kinyit a Mohácsi Jenő Városi Könyvtár.
Tavaly ősszel zárt be a városi könyvtár, akkor kezdődött meg az intézmény átfogó felújítása. Részben külső helyszíneken az azóta eltelt időszakban is rendeztek programokat, többek között író-olvasó találkozókat, ám a kölcsönzés szünetelt.
Mindeddig.
A könyvtár ugyanis arról értesítette szerkesztőségünket, hogy bár a felújítás egyes elemeivel még nem végeztek, kedden reggel kilenc órakor kinyitnak, s szeretettel - no és egy akcióval - várják az olvasókat: akik tavaly érvényes tagsággal rendelkeztek, kárpótlás gyanánt a kiesett hónapokért most ingyenes iratkozhatnak be.
Ezzel a lehetőséggel három hónapig élhetnek az érintettek.
A könyvtár hétfő kivételével hétköznap délelőtt kilenc és délután öt óra között, szombaton kilenctől délig tart nyitva, idén nem tartanak nyári szünetet.
Ugyancsak a könyvtárhoz kapcsolódó hír, hogy hétfőn kinyitott a strandkönyvtár is az uszodában, ahol augusztus 16-ig számos folyóiratból válogathatnak a fürdőzők, amelyeket díjtalanul csak kölcsönözni lehet.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Figyelmeztetést adtak ki Baranyára a...
- Pécsre, Mohácsra, Villányba is...
- Csaknem negyven részeg gyereket...
- A valaha mért legalacsonyabbhoz...
- Csillaghullás mellett tűzgömbök is...
- Baranya történetének legnagyobb...
- A kormány célja a bruttó egymilliós...
- Mohács életében 2026 különleges...
- Rögös út a sikerhez: a Török család...
- Egy mohácsi világrekord története:...

