Ismét több száz új fertőzöttet azonosítottak Baranyában
2022. december 28. szerda 12:31

Az előző héten országszerte 4397, Baranyában 338 új fertőzöttet igazoltak, ezzel a járvány kezdete óta 2 185 816-ra nőtt az azonosított fertőzöttek száma, közölte a múlt heti összesített adatokat szerdán a koronavirus.gov.hu.
Meghalt a múlt héten 56, többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 48 495-re emelkedett.
A gyógyultak száma 2 123 750, az aktív fertőzötteké 13 571 főre csökkent.
Jelenleg 386 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 19-en vannak lélegeztetőgépen.
Baranyában 338 új fertőzöttet igazoltak, számuk a járvány kezdete óta 95 492.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

