Ismét jó cél érdekében találkoznak a suzukisok
2017. január 13. péntek 15:40

Ezúttal egy helyi állatvédő számára gyűjtenek a Baranya megyei suzukisok első idei autós találkozójukon.
Tavaly decemberben arról számoltunk be, hogy egy súlyos beteg kisfiúnak szervezett adománygyűjtést a Suzuki Lover Club Baranya megyei csoportja. A jótékonykodás ugyanis nem áll távol a klub mohácsi vezetőjétől, aki az idei első találkozót ismét egy adománygyűjtéssel köti egybe.
Tetz Gábor érdeklődésünkre elmondta, ezúttal egy állatvédőt szeretnének megsegíteni, aki a saját otthonába fogadja be a sérült, nehéz sorsú állatokat.
Az autóstársak és az állatbarátok mellett természetesen mások támogatására is számítanak, akár száz forinttal is hozzá lehet járulni ahhoz, hogy a mohácsi állatvédő továbbra is problémamentesen végezhesse ezt a példás munkát.
Az első 2017-es Suzuki és márkafüggetlen találkozót vasárnap délután tartják, az adományozókat kettőtől ötig várják a Tesco parkolóban.
K. A. - Fotó: Facebook
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Elérték a határt a horvátok, ősszel...
- Kötelező bolhairtást (!) rendelt el a...
- Száz hónapja dogoznak a pécsi...
- Csaknem ötven évvel ezelőtt adták át...
- Kétnapos búcsúra várják a híveket a...
- A Dunán és a Pécsi-tavon is részben...
- Gyász: elhunyt Kernya István, Mohács...
- A régió mozgásszervi rehabilitációs...
- Zuhan a nyomtatott napilapok...
- Akinek elege volt a kánikulából,...