Ismét emelkedik a fertőzöttek száma, egyre többen kerülnek kórházba
2022. december 07. szerda 10:48

Az előző héten országszerte 4704, Baranya megyében 193 új fertőzöttet igazoltak, ezzel a járvány kezdete óta 2 171 056-ra nőtt az azonosított fertőzöttek száma, közölte a múlt heti összesített adatokat szerdán a koronavirus.gov.hu.
Meghalt a múlt héten 50, többségében idős, krónikus beteg, így az elhunytak száma 48 337-re emelkedett.
A gyógyultak száma 2 109 635, az aktív fertőzötteké 13 084.
Jelenleg 828 (a megelőző héten még csak 336) koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 14-en vannak lélegeztetőgépen.
Baranya megyében 193 új fertőzöttet azonosítottak, számuk a járvány kezdete óta 94 605.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Kecsegéket és menyhalakat...

