Idén is megrendezik az iskolások területi színjátszó találkozóját
2015. február 04. szerda 07:24
A Schneider Lajos Alapfokú Művészeti Iskola 2015. évben megszervezi a XIII. Mohácsi Területi Színjátszó Találkozót általános iskolások részére.
A Nepomuki Szent János ünnepséghez kapcsolódóan 2015. május 16-án tartandó találkozóra 15-, maximum 20 perces darab bemutatásával az iskolák jelentkezését március 16-ig várja a Schneider Lajos Alapfokú Művészeti Iskola. Címe: 7700 Mohács, Vörösmarty u. 3.
A bemutatkozni szándékozó alsó- és felső tagozatos diákok iskolája nevét, címét, a csoport nevét és létszámát, a mű címét, időtartamát, valamint a felkészítő tanár nevét a mohácsi művészeti iskola címére, Szabó Zoltánné szervező nevére kérik postai úton eljuttatni.
A színjátszó találkozóra nevezési díj nincs. A zsűri az értékelésnél figyelembe veszi a műsoridő betartását.
Forrás: Schneider L. iskola
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Halálos háztűz Baranyában: idős férfi...
- Párás, ködös éj után borús napunk...
- Már itt is a járvány: egy hét alatt...
- Nem narancsból készült egy narancslé,...
- Elindultak a kézbesítők a megemelt...
- A kormány nemzeti petíciót indít...
- Már csak néhány hét, s indul a...
- Mohács 500 - Közösségi és kulturális...
- Már egyenesen egyészségtelen Pécsett...
- Alapjogokért Központ: állandósult a...

