Hangszórótolvajt füleltek le a pécsi rendőrök
2023. január 19. csütörtök 12:03

A pécsi rendőrök elfogták a bűncselekménnyel gyanúsítható 20 éves férfit.
Gyanúsítottként hallgatták ki a rendőrök azt a férfit, aki egy hangszórót lopott Pécsett.
A gyanú szerint a 20 éves pécsváradi férfi kedden ment be az egyik pécsi bevásárlóközpontban lévő elektronikai szaküzletbe, majd eltulajdonított onnan egy hangszórót.
A beszerzett adatok alapján a rendőrök beazonosították a feltételezett elkövetőt, majd szerdán kora délután Pécsett elfogták a férfit.
Gyanúsítotti kihallgatásakor a bűncselekmény elkövetését elismerte, ellene lopás bűntett elkövetése miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.
Forrás: BKMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kisteherautóval ütközött egy...

