Hamis rendszámtáblával akart olcsóbban tankolni
2022. július 17. vasárnap 15:02

A rendőrök befejezték a vizsgálatot annak a nőnek az ügyében, aki lecserélte az autója egyik rendszámtábláját tankolás előtt Siklóson - olvasható a police.hu oldalon.
Egyedi azonosító jellel visszaélés miatt nyomozott a Siklósi Rendőrkapitányság egy 38 éves siklósi nő ellen, aki a gyanú szerint 2022. július 2-án dél körül Siklóson hamis rendszámmal ment tankolni.
A nő az eredetileg osztrák rendszámú autójára felszerelte egy magyar honosságú autó rendszámát. Miután megtankolta a járművet, fizetett, és távozott a benzinkútról, azonban a kút egyik alkalmazottja észrevette, hogy az autó hátulján osztrák rendszám van, ezért értesítette a rendőröket. Az egyenruhások intézkedés alá vonták a nőt, majd előállították a rendőrkapitányságra. Gyanúsítotti kihallgatásán beismerte a bűncselekmény elkövetését.
A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte, és az iratokat a napokban átadta az ügyészségnek.
EQM - police.hu - Fotó: pixabay.com
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Százmilliós kártalanítást kap az...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Így kompoztunk egykor Mohácsnál és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Fagyira dinnye? A NAV baranyai...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Anyakönyvi hírek: ők születtek és...
- Sombereken szobrot állítottak a fél...
- Drágul a lottó, cserébe a nyeremények...

