Gázrobbanás rázott meg egy mohácsi társasházat
2024. február 20. kedd 10:17

Gázrobbanás történt egy társasházi lakásban hétfő délután Mohácson, a II. Lajos utcában.
A nyolclakásos, egyszintes épület egyik lakásának konyhájában történt a robbanás. Az ott üzemelő gázpalack tömlőjének szivárgása miatt gázzal telt meg az ingatlan, amit a cserépkályhában égő tűz belobbantott.
A robbanás megemelte a födémet, a hátsó falat kimozdította, a belső nyílászárókat kitörte, illetve több tetőcserép is elmozdult.
A mohácsi hivatásos tűzoltók kiérkezésükkor sem tűzre, sem füstre utaló jelet nem találtak. A Baranya vármegyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat tűzvizsgálatot végzett.
A szomszéd épületekben nem keletkezett kár. A lakásban élő három ember elköltözött. Személyi sérülés nem történt.
Forrás: Katasztrófavédelem
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Állatorvosi ügyelet hétvégén Mohácson...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Árokba hajtott, felborult egy autó...

