Gázolt a pécsi IC, késnek a vonatok a teljes vonalon
2022. december 31. szombat 10:23

Elütött egy embert a Keleti pályaudvarról Pécsre tartó InterCity vonat Százhalombattánál szombat reggel, a helyszínelés miatt egy vágányon szünetel a vonatforgalom Százhalombatta és Ercsi között - közölte a Mávinform.
A baleset miatt a Budapest-Pusztaszabolcs-Pécs vonalon 5-15 perccel nőhet a menetidő.
Az érintett szerelvény utasait a katasztrófavédelem segítségével átszállítják a Pusztaszabolcsról a Déli pályaudvarra elindult S40-es vonatra, Százhalombattától pedig várhatóan pótlóbuszokkal szállítják őket tovább Pécs felé.
A gázolás miatt Dombóvárról 9.50-kor mentesítő vonat indul Pécsre - olvasható a közleményben.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

