Fűrésszel próbált bringát lopni, elkapták a rendőrök
2019. május 02. csütörtök 10:55

A rendőrség befejezte a vizsgálatot annak a férfinak az ügyében, aki egy lezárt kerékpárt akart ellopni Pécsett, Uránvárosban.
A rendőrség ügyeletére 2019. március 15-én 19 óra 30 perckor arról érkezett bejelentés, hogy egy férfi az egyik uránvárosi általános iskola mögött egy fűrészlappal a jelzőoszlophoz rögzített kerékpár zárját fűrészeli.
A bejelentő kérdőre vonta a férfit, aki azt állította, hogy elhagyta a zár kulcsát, ezért próbálja a zárat lefűrészelni. A járókelőnek azonban gyanús volt a férfi viselkedése, ezért inkább betelefonált a rendőrségre. A bejelentést követően a rendőrök a helyszín közelében elfogták a feltételezett elkövetőt, majd előállították a rendőrkapitányságra.
Az 50 éves pécsi férfit kihallgatták, elmondta, hogy valóban el akarta lopni a lezárt kerékpárt, de már megbánta tettét. Ellene lopás kísérlete miatt nyomozott a Pécsi Rendőrkapitányság.
A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte, és az iratokat a napokban átadta az ügyészségnek.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Lángokban álló baranyai családi...
- Ismét módosul a pécsi IC-k menetrendje
- Még kedden is napos, kellemesen meleg...
- Emmausz-járás: a bólyiak mellett...
- Húsvét után sem pihennek a NAV...
- A Magyar Honvédség készen áll a...
- Orbán Viktor: a Török Áramlat...
- Huszonegy határsértőt tartóztattak...
- Szakvezetéssel járhatjuk be a 100...
- Brüsszel a védett üzemanyagár...

