Forgalomkorlátozás az aknamentesítési munkálatok miatt
2013. június 14. péntek 11:03
Az 56-os főút Sátorhelyi elágazása utáni útszakaszon az Udvar közúti határátkelőhelyre vezető főút mellett 2013. június 14. és június 16. között 08.00 órától 16.00 óráig forgalomkorlátozás bevezetésére kerül sor az aknamentesítési munkálatok végzése miatt az alábbiak szerint:
Minden órában 45 percig a határátkelőhelyre vezető főút, valamit Udvar közúti határátkelőhely lezárására kerül sor, majd ezt követően 15 percig történik a forgalom átengedése. Az intézkedés miatt hosszú várakozási időre készüljenek fel az erre közlekedők.
A fentiek miatt javasoljuk a Horvátország irányába utazóknak, hogy az aknamentesítési munkálatok ideje alatt a Beremend közúti határátkelőhelyet válasszák határátlépés céljából.
Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Íme, Orbán Viktor nagyívű terve:...
- Jelentkezőket toboroznak a...
- Szibériai hideg rúgja ránk az ajtót...
- Várhatóan csökken a...
- Már egyenesen veszélyes Pécsett a...
- Megkezdődött az életveszélyes...
- Változik a menetrend Baranyában,...
- Rengetegen élnek a MÁV új kedvezményével
- Célba értek az első ingyenes...
- A Nemzet Gazdásza címmel tüntették ki...

