Elkapták a zsaruk a baranyai láncfűrészest
2018. május 26. szombat 08:44

A rendőrök egy napon belül elfogták azt a férfit, aki egy motoros fűrészt lopott egy gyöngyfai pajtából.
A Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába április 19-én reggel azért tett bejelentést egy gyöngyfai férfi, mert a házához tartozó melléképületből előző éjjel valaki ellopta a láncfűrészét.
A rendőrök egy napon belül beazonosították és elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 19 éves gilvánfai férfit. Gyanúsítotti kihallgatásán beismerte tettét, és azt is elmondta, hogy a láncfűrészt 30 000 forintért eladta. A fűrészt a rendőrök lefoglalták, és visszaadták a tulajdonosnak.
A nyomozást a Szigetvári Rendőrkapitányság a napokban befejezte, és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal megküldte az ügyészségnek.
Képünk illusztráció.
EQM - BMRFK - Fotó: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tarlótűzhöz riasztották négy baranyai...
- Még mindig zárva egy sáv az M6-oson...
- Elege van már a brutális hőségből?...
- Szerdán hirdetik ki a felsőoktatási...
- Harminchárom határsértőt tartóztattak...
- Baranyára szólóan is tűzgyújtási...
- Autóval ütközött egy motoros Orfű...
- Ha bajba kerül az Adrián, magyar...
- Tűzhelyen felejtett olaj miatt...
- Orbán Viktor: nem fogjuk hagyni, ami...