Elfogtak egy dunaszekcsői betörőt a mohácsi rendőrök
2022. december 23. péntek 12:46

A mohácsi rendőrök csütörtökön egy 42 éves dunaszekcsői férfit állítottak elő a rendőrkapitányságra, majd kihallgatták.
A nyomozók azzal gyanúsítják a férfit, hogy december 2-a és 4-e között egy dunaszekcsői családi ház hátsó kerítésének ajtaját leemelte, majd bement az ingatlanhoz tartozó kazánházba, illetve nyári konyhába, és onnan különböző szerszámgépeket - többek között flexet, fúrógépeket -, valamint késeket, és egy láncfűrészt is eltulajdonított.
A bűncselekménnyel több mint 200 ezer forint kárt okozott a sértettnek.
A rendőrök az eltulajdonított értékek egy részét megtalálták, majd lefoglalták azokat.
A gyanúsított ellen lopás vétség elkövetése miatt nyomoz a Mohácsi Rendőrkapitányság.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Így látta a városát a mohácsi...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

