Egy hónapja eltűnt lányt keresnek a pécsi rendőrök
2023. november 07. kedd 11:16

A pécsi rendőrök a lakosság segítségét kérik a 16 éves lány eltűnése kapcsán.
A Pécsi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya eljárást folytat az ismeretlen helyen tartózkodó Renye Szabrina Mária ügyében.
A lány 2023. október 2-án a bogádi lakásotthonból kimenőre ment, azonban oda nem tért vissza. Azóta nem adott életjelet magáról, tartózkodási helye ismeretlen. A felkutatására tett rendőri intézkedések eddig nem vezettek eredményre.
A lány 153 cm magas, szeme barna, haja hosszú, fekete.
A Pécsi Rendőrkapitányság kéri, aki a képen látható lányt felismeri, vagy jelenlegi tartózkodási helyéről információja van, akár névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenes Telefontanú 06-80-555-111-es zöldszámán, a 112-es központi segélyhívón, vagy jelentkezzen személyesen a Pécsi Rendőrkapitányságon!
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Már lehet jelentkezni a nyári...

