Dráma a baranyai fesztiválon: a színpadon élesztettek újra egy énekest
2020. február 17. hétfő 14:05

A Facebook-oldalán tette közzé az Országos Mentőszolgálat, hogy a hétvégén rendezett gödrei töpörtyű- és forraltbor-fesztiválon fellépés közben rosszul lett a színpadon egy 60 év körüli énekes.
Azt írták, hogy "a produkciót néző tömegből egy állatorvos és egy szabadnapos komlói mentődolgozó szaladt segítségül a színpadra, akik megvizsgálták a férfit, és légzés hiányában azonnal újraélesztésbe kezdtek. Bajtársunk még defibrillátorért is elküldött valakit, amivel kétszer is sikerült sokkolni a rohamkocsi kiérkezéséig.
A perceken belül helyszínre érkező mentők még sokáig küzdöttek a művész életéért, végül az időben megkezdett mellkasi nyomásoknak köszönhetően a férfit stabil állapotban szállíthatták kórházba a mentők."
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Aki úszni tanította Mohácsot: Éva...
- Hárman sérültek meg a 6-os pécsi...
- Hidegfront érkezik, de csak még...
- Nagyon káros, ezért ne etessük a...
- Nézze meg, hány részeg autóst...
- Egészségügyi dolgozókat tüntettek ki...
- Elkezdődött a balatoni hajózási főidény
- Egyre-másra lobbannak fel szabadtéri...
- Hatalmas tűz ütött ki Pécsett, a...
- Pécsett is osztanak vizet az...