Cserben hagyó autóst keresnek a pécsi rendőrök
2023. április 06. csütörtök 13:38

A Pécsi Rendőrkapitányság segítségnyújtás elmulasztása bűntett gyanúja miatt folytat nyomozást ismeretlen tettes ellen.
A rendelkezésre álló adatok szerint március 30-án 5 óra 45 perckor egy ismeretlen forgalmi rendszámú személygépkocsi közlekedett Pécsett, a Fő utcában az Örs utca felől a Makay út irányába.
Haladása során a Fő utca - Makay út - Nyugati Ipari út kereszteződésében lévő körforgalomhoz érve az "Elsőbbségadás kötelező" jelzőtábla utasítása ellenére nem biztosított elsőbbséget a körforgalomban a Nyugati Ipari út irányából a Makay úton Pellérd felé közlekedő segédmotoros kerékpárnak.
Az ütközés elkerülése végett a segédmotoros kerékpár vezetője vészfékezett, amelynek következtében a járművével elcsúszott, és 8 napon belül gyógyuló, könnyű sérülést szenvedett.
Az ismeretlen személygépkocsi vezetője a balesetet követően autójával a helyszínről adatai hátra hagyása nélkül elhajtott.
A Pécsi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki bármilyen érdemleges információval rendelkezik a balesettel kapcsolatban, akár névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 Telefontanú zöldszámán, a 112 központi segélyhívó telefonszámon, vagy jelentkezzen személyesen a Pécsi Rendőrkapitányságon.
Forrás: BVRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Felújítása után felszentelték Mohács...
- Viharos széllökések miatt adtak ki...
- Új lendületet vesz a mohácsi kikötő...
- Nézőpont: Orbán Viktor a...
- Az autók repítették Pécsen át egészen...
- Pirkadat előtt csapott le a NAV a...
- Kiengedtek egy mohácsi drogdílert,...
- Ingyenes vagy sem az M6-os sztráda...
- Azt kérik a zsaruk, mondjuk meg, hol...
- Figyelem, megváltozott Mága Zoltán...

