Csaknem 400 ezer forintot rabolt el egy nő egy idős férfitől
2022. december 09. péntek 12:28

A rendőrök eljárást indítottak a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható nő ellen.
A nyomozók gyanúsítottként hallgattak ki egy 39 éves újpetrei nőt, aki a gyanú szerint kedden reggel Újpetrén kirabolt egy idős férfit.
A rendelkezésre álló adatok alapján a nő bekopogott egy házba, amiben tudta, hogy egyedül él egy 82 éves férfi. A sértett kinyitotta az ajtót az elkövető pedig ellökte a férfit, aki ettől a földre esett, és nem tudott felkelni.
A nő ezt követően bement a házba és egy tárcából eltulajdonított 360 ezer forintot.
A rendőrök elfogták a feltételezett elkövetőt, majd előállították a rendőrkapitányságra és kihallgatták gyanúsítottként.
Ellene rablás bűntett elkövetése miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Anyakönyvi hírek: ők születtek és...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

