Brutális rablás Komlón: leütötték az idős asszonyt
2022. november 12. szombat 10:29

A rendőrök őrizetbe vették a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható férfit.
Egy nő tett bejelentést a rendőrségre 2022. november 10-én arról, hogy november 4-én délután Komlón, a Kossuth Lajos utcában egy férfi régiségvásárlás ürügyén bekéretőzött a lakásába, majd kirabolta.
A férfi leütötte a 72 éves nőt, és eltulajdonította a gyűrűjét, a karláncát, valamint a nyakláncát. A bűncselekménnyel közel 100 ezer forint kárt okozott.
A rendőrök a nyomozás során beazonosították a feltételezett elkövetőt, majd elfogták és előállították a rendőrkapitányságra.
A 49 éves szalatnaki férfit kihallgatták gyanúsítottként, majd őrizetbe vették és kezdeményezték a letartóztatását.
Ellene rablás bűntettének elkövetése miatt nyomoz a Komlói Rendőrkapitányság.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hagyta meghalni Down-szindrómás...
- Anyakönyvi hírek: ők születtek és...
- Fának csapódott egy autó a kölkedi...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

